Kadın Tayt Modelleri

Her geçen gün yeni bir akım çıksa da kombinlerde yer verilme sıklığından gördüğü ilgiye kadar, gündelik giyimdeki değeri hiçbir şekilde değişmeyen tayt modelleri, sportif tarzın favorileri unsurlarının başında gelmeye devam ediyor. Yüksek bel tayt modellerinin gün boyunca devam eden ve en yoğun anlarda dahi kendini hissettiren rahatlığının yanı sıra, disco tayt gibi her dönem ışıltılı bir görünüme sahip olmanızı sağlayan modellere kadar pek çok seçeneği bir arada değerlendirebileceğiniz koleksiyonlarımız ise taytlarda aradığınız kaliteyi ve özgünlüğü bulacağınız adres oluyor.

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yüksek Bel Tayt Rahatlığı

Yüksek bel kesimi sayesinde karın bölgesini fit bir şekilde saran, aynı zamanda ideal sıkılık derecesi sayesinde hareket özgürlüğünü kısıtlamaksızın gövdeye desteğini hissettiren yüksek bel tayt modelleri, her sezonun en çok tercih edilenleri arasında yer alıyor. Crop gibi kısa kesim tişörtlerden sporcu atleti gibi fonksiyonel tasarımlara kadar pek çok üst giyim ürünüyle benzersiz bir uyum yakalayan bu tayt modelleri hem siyah gibi her kombinde kullanılabilen renkler hem de toz pembe gibi yeni nesil renklerle sizlere sunuluyor. Yüksek bek kesimine sahip tasarımlar arasında sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezlerinden kaşkorse tayt modellerinin de bulunduğunu eklemekte fayda bulunuyor. Üstün elastikiyeti ve enine yönde uzayan iplikleri ile rahatlığın diğer adı olan kaşkorse tayt modellerini yüksek bel gibi rahatlığı destekleyen ve arttıran bir kesim stiliyle bir arada denemek, özellikle aktif kadınları son derece memnun eden sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Disco Tayt Şıklığı

Dileyenlerin seçimini yüksek belden yapmasının mümkün olduğu koleksiyonlarımızda elbette her tarza ve her ihtiyaca aynı özenle ve yaratıcılıkla yanıt veriliyor. Tam bu noktada çok sevilen bir diğer tayt seçeneği de düşük bel tayt modelleri oluyor. Düşük bel yapısına sahip tasarımlar içerisinde özellikle canlı renklere ve kendiliğinden ışıldayan bir görünüme sahip olmasıyla göz alıcı kombinler oluşturmayı sağlayan disco tayt modellerinin yer alması ise hemen dikkatleri çekiyor. Zamansız trendlerden biri olduğunu her sezon yeniden ispatlamakla birlikte hem spor dünyasında hem gündelik giyimde sürekli olarak karşımıza çıkan disco tayt modellerinde aradığınız doku ve renk kalitesini bulmanız koleksiyonlarımız sayesinde mümkün oluyor. Son derece kolay şekilde kombinlenen ve yalnızca beyaz bir tişört ya da siyah bir gömlekle dahi güne hazır hissetmenizi sağlayabilen bu yıldız parçalar, pratik şıklığa önem veren her kadının dolabında yer almayı hak ediyor. Koleksiyonlarımızda yer verdiğimiz parlak ve disco stilindeki taytların yanı sıra, hem de yeni nesil modern ve pastel tonlardaki tasarımları hem de siyah rengin odak noktasında olduğu farklı kumaşları güvenle keşfetmek ise size kalıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.